eshop muj-kompas.cz

Nikola Šmorancová Taebo – rozproudí krev v žilách

Teabo patří k relativně novým druhům moderního aerobního cvičení. Jedná se o kombinaci prvků bojových umění, jako je například Taekwon-do či kickbox s prvky aerobiku a dance aearobiku. Zvláštnost a jedinečnost taeba spočívá hlavně v dynamické housové hudbě s tvrdými beaty, která kdejakého lenocha vyburcuje k nadměrným výkonům.

Jak vypadají lekce taeba?

Lekce taebo jsou většinou rozděleny do dvou sekcí, taebo-intro a taebo. Při lekci intra se procvičují hlavně cvičební prvky, které se v taebu používají. Instruktoři vysvětlují držení těla, postoje, kopy a údery. Začátečníkům se doporučují nejprve intro lekce taeba, aby pochopili jednotlivé cviky a nemohli si cvičením ublížit. Lehce totiž dochází k natažení svalů a jiným úrazům, což je u pokročilých jedinců jen výjimečné.

U klasické lekce taeba se již kombinují všechny tyto prvky dohromady a cvičí se bez přestávky. Pauzu si u taeba dělá vždy každý sám, jak potřebuje. Lekce vždy začínají rozehřátím a protažením těla, poté následuje intenzivní cvičení.
Motto taeba: Get the first place by your own – lose your fear.

Tedy : Zvítěz sám nad sebou, neporovnávej se s ostatními a překonej svůj strach.

U taeba je každý sám sobě trenérem a své techniky může hodinu od hodiny vylepšovat. I ti nejlepší se mohou stále zdokonalovat. Důležité je neporovnávat se s ostatními, ale řídit si svůj trénink, jak potřebujete. Není podmínkou stíhat trenéra, ale snažit se dělat techniky co nejlépe a poctivě, aby měli požadovaný efekt. U taeba nejsou omezení, vždy můžete být ještě lepší.

Lekce taeba trvá většinou 60 minut, přičemž posledních 15 minut se věnuje posilování a relaxaci.

Čeho mohu díky taebu dosáhnout?

Taebo posiluje nejen tělo, ale také mysl. Neustálým zlepšováním svých technik pomáháte samozřejmě i svému sebevědomí a spokojenosti s dosaženými výsledky, které po lekci basta online casino taeba přicházejí prakticky stále. Jedná se o opravdu intenzivní cvičení, u kterého se zaručeně zapotíte a vaše tělo bude další dny signalizovat, že jste se sebou zaručeně něco dělali.

Taebo díky svým technikám zpevňuje svaly a tvaruje tělo. Díky náročnosti se zlepšuje i celková fyzická kondice. Techniky taeba jsou zaměřeny převážně na hluboko uložené svaly kořenových kloubů a svaly podporující správné držení těla. Důraz je také kladen na hýžďové svalstvo, oblast pánve, trupu a břicha.

Kdo se lekce teaba může účastnit?

Prakticky každý bez ohledu na věk, kdo nemá vážné zdravotní potíže. Vzhledem k tomu, že taebo je cvičení, při němž je zatížené také srdce, raději se v případě zdravotních problémů poraďte s vaším ošetřujícím lékařem.

Přečtěte si také:

Začínám s Powerjógou
Proč 80% z nás nevydrží cvičit

Objednejte si
E-kniha „Jak zhubnout“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Sdílet na Facebooku

Kurzy

7 největších omylů při hubnutí
Vyhněte se jim pomocí našeho týdenního emailového kurzu ZDARMA.

Knihy

Jak se hubne v Čechách

Lenka Černá vydala spolu s Petrem Havlíčkem a dalšími odborníky praktickou příručku o hubnutí, výživě a pohybu. Můžete si ji nyní objednat na našem eshopu Školy pro Ženy.

Jak zhubnout

Zbavte se přebytečných kil pomocí průvodce hubnutím, který sestavili přední odborníci.

Kvasinková infekce
Zkušení lékaři a nutriční poradci pro vás sestavili jedinečný program, který vám pomůže se definitivně zbavit kvasinkové infekce.

CD a DVD

CD Restart vašeho života 

Objevte sami sebe a restartujte svůj život s Lenkou Černou.

CD Vytvořte si harmonický vztah 

Chcete mít šťastné partnerství? Kateřina Matláková vám s ním pomůže.

DVD Generální úklid života

Udělejte si ve svém životě pořádek pomocí praktického návodu.

DVD Dokonalé zdraví

Najděte cestu ke zdraví pohodovou cestou.

CD Jak přežít rozvod
Zvládněte rozvod manželství bez psychické újmy!

CD Hubněte s hlavou

Zhubněte konečně díky práci s vlastní psychikou! Hubnutí začíná ve vaší hlavě!

MEZDRAVI.CZ – zdraví, hubnutí, dieta, cviky, relaxace, krása

Copyright © 2016 MindCorp s.r.o. | Škola pro Ženy.cz | LenkaCerna.cz | Emocni-rovnice.com | Manzelska-poradna.info