eshop muj-kompas.cz

Reference na naši práci

Moc Vás zdravím Lenko!! Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat…..Poděkovat, že jste se mě tenkrát ” ujala “, makala se mnou na mé hlavě, odpověděla na všechny mé otázky na které jsem neznala odpověď. Můžu říct, že jsem se na každou konzultaci s Vámi těšila, protože jsem věděla, že se zase posunu o kousek dál… Až je mi líto, že ty naše schůzky končí, protože jste velice pozitivní a energií nabitý člověk :)   Kéž bych ve svém životě potkala takových lidí více.
…Díky, že jste!!

Přeji Vám hodně štěstí a hodně spokojených klientů! Petra

Chci vám poděkovat, pane Kalino, za vaše objevení metody emočních rovnic. Metoda je vyjímečná, jedinečná, u nás revoluční. Já takové věci vyhledávám a miluji. Obrovský dík patří i vaší kolegyni Lence Černé. Díky ní a emočním rovnicím jsem se vydala na cestu, která mě dovedla k dobrému pocitu, který je k nezaplacení a já si ho již nenechám nikým a ničím vzít. Jsem šťastná, že jste, že jsem vás našla, že jsem na sobě mohla takto pracovat.

Děkuju, Lenka.

Dobrý večer pane Kalino. Včera jsem zažila obrovskou radost a chci se s Vámi o ni podělit, protože je to vaše zásluha! Krásně mi na třídních schůzkách zafungovala rovnice: Jsem úplně klidná a vyrovnaná, nebojím se vyjádřit svůj názor. Žádná panika, žádné nervové zhroucení, panika jako loni. Paráda! Dále převracím a vkládám rovnice a hlavně se už tolik nebojím.

Děkuju, S.

Ahoj Aleši, doufám, že si na mě ještě vzpomínáš. Chtěla bych se s Tebou podělit s tím co mě potkalo. Půl roku po našich schůzkách jsem se konečně zamilovala, ale úplně. Připadá mi, že mi není 52, ale 15. Jsem maximálně šťastná a nic najednou není problém. Chystáme i další změny. Chceme si na horách postavit baráček a být spolu. Cítím, že konečně je to pravé. Moc si spolu rozumíme a naše láska je vzájemná. Chtěla bych Ti poděkovat, že jsem Tě mohla navštěvovat. Tvé návštěvy mě posunuly k těmto novým zítřkům. Přeji Tobě i všem lidem lásku, přátelství a klid v duši.

Jana P.

Ahoj Aleši, často myslím na to, že Ti musím poděkovat za příjemnou změnu ve svých pocitech. Jsem strašně ráda, že jsem se dostala na takové dno a vyhledala Tě, abych se mohla dostat zpět a výše. Je úžasné naučit se ovládat své emoce a pocity, díky.

Monika

Metoda pana Kaliny, kterou si dovolím nazvat pro mě revoluční, mi pomohla změnit život. Geniální ji vidím v tom, že mi Aleš neříká, co mám dělat nebo jak se mám chovat, ale její hlavní přínos vidím v posílení mého vlastního sebevědomí a osvobození mojí individuality, která se roky v každém z nás utkává se zavedenými vzorci chování, které jsme si každý zapsali od svého okolí v dětství v období výchovy. Výsledkem toho je pak náš všelijak zamotaný život. Zmítání se mezi tím, co bychom od života chtěli a co z něj skutečně máme. Na cestu pohodovým životem jsem se s Alešovou pomocí konečně vydal také já.

Honza

Dobrý den pane Kalino. Konečně jsem si sedl na oběd a mám čas přemýšlet nad naším sezením. Mám rád věci, které jsou jasně dány svojí srozumitelností a jasností. Musím přiznat – a to tedy bez nějakých servítek a poklon, že po čase stráveném s Vámi živou diskuzí se cítím úplně fajn, než když jsem jel na naši schůzku.

Věřím tomu, že kladné ohlasy vašich klientů na webu jsou oprávněné a mají svá opodstatnění. Já po tomto našem setkání o tom hodně přemýšlím a konstatuji, že se mně už i od věcí, které jsem nemohl spoustě lidí říct, hodně ulevilo, že jsem si je dovolil říct Vám hned při našem prvním sezení.

Na mě jste udělal velký dojem svým vystupováním a přístupem ke klientovi jako takovému. Měl jsem z Vás pocit jako kdybych nepřijel k člověku, který se touto složitou prací živí, ale spíše jako ke kamarádovi, kterého znám dlouho a který mně chce pomoci z dané situace. Což jsem po čtyřech návštěvách u pana psychiatra necítil a pokud to tam není, tak se nedá nic dělat. Po našem rozhovoru jsem zjistil, že mám velkou chuť svůj život změnit, včetně svých nálad a vůbec celkovým postojem a náhledem na život. Chtěl bych, aby taky i má přítelkyně měla vedle sebe chlapa, o kterého se může kdykoliv opřít a ne jenom trosku, která se uchyluje do ústraní a vše bude argumentovat depresemi, úzkostí a strachem. V našem případě, kdy spolu plánujeme do budoucna rodinu, bych si taky vyčítal, kdybych nebyl pro svého potomka tím správným tátou, ale nějakým slabochem, který by byl na práškách anebo to doháněl a léčil pitím. Byl bych hrozně moc rád, kdybychom se dohodli na naší spolupráci, protože z mé strany je důvěra k Vám na nejvyšší úrovni.

S pozdravem
Jan

Celý můj téměř padesátiletý život hledám harmonii těla a ducha, různé životní události mě dostaly až na samotné dno, přátelé, poradci, léčitelé, doktoři mi na čas pomohli, hledala jsem dál, v hloubi duše jsem věřila, že potkám někoho, kdo mi pomůže natrvalo, téměř na konci sil, kdy i má víra pohasínala, jsem potkala Aleše. S hlubokou úctou, pokorou a s nesmírnou láskou, Aleši, děkuji za pomoc, jsi pro mě ztělesněný zázrak, vrátil jsi mi chuť žít. Kéž práci s emočními rovnicemi pozná co nejvíce lidí, kéž dokážu splatit obrovský dluh k tobě.

Jitka

Za paní Černou jsem přišel v příšerném stavu. Zjistil jsem, že je mi manželka nevěrná a vůbec nevěděl, jak se mám zachovat. S paní Černou jsem četl rozhovor v jednom časopise a tak jsem si řekl, že bude nejlepší se obrátit na skutečného odborníka, který má za sebou již nějaké výsledky. První schůzka byla velice příjemná a srozumitelná, a proto jsem se rozhodl v konzultacích pokračovat. Již jen psychická podpora, kterou mi dávala během zátěžového rozvodového období, pro mě byla k nezaplacení. Navíc jsem díky konzultacím zjistil, z jakého důvodu vlastně naše manželství nefungovalo a také si uvědomil, že v něm ani nebylo možné pokračovat. Nyní mám rozvod za sebou a jsem rád, že jsem díky poradenství MindSoftu takové období ustál bez velké psychické újmy. Rozvod mi vlastně pomohl. Díky němu jsem totiž změnil i obsah své hlavy a vím, že nyní mohu žít život bez nepříjemných myšlenek.

Michal

Spolupráce s vámi při léčbě deprese byla výborná. Problémy jsme řešili telefonicky nebo osobní schůzkou. Stanovili jsme emoční rovnice, které jsem si opakoval a můj stav se lepšil. Měl jsem postupně radost ze života a problémy jsem začal lépe řešit. Práce se mi dařila a dostal jsem se zpět do výborné psychické i fyzické kondice.

Miroslav

Setkání s Lenkou Černou bylo pro mne klíčové. V té době jsem procházela životní krizí, která se stupňovala a já jsem zoufale hledala cestu, jak z toho ven. Nepomohla ani nekonečná a opakovaná sezení s psychology. Hned na první schůzce mi bylo jasné, že tohle je ta správná cesta. Lenka je nejen velmi charismatická osobnost, ale také profesionál. Nazývá věci pravými jmény a na rozdíl od psychologů dokáže nabídnou jasné řešení. Je člověk, kterého si hned oblíbíte a napadne Vás, že takových lidí byste si přáli mít ve svém životě víc, ne-li všechny. Už po první schůzce jsem se cítila mnohem lépe, měla jsem konkrétní odpovědi na své konkrétní otázky a najednou jsem viděla světýlko na konci tunelu. Ráda bych zmínila fakt, ze koučink není samospasitelný a člověk na sobě musí pracovat. Ale bez té správné osoby, která Vás bude navigovat tou správnou cestou. by to možné nebylo. Nyní jsem konečně po letech šťastná, spokojená sama se sebou. A to jsem teprve na začátku :o) Leni, ještě jednou díky!

Lenka G.

Aleši, to, co děláte, je něco unikátního. Pro mě jste jako Morfix, který mě vytáhl z Matrixu. Posvítil jste mi na cestu, kterou jsem marně hledal několik let a budu Vám do konce života vděčný. Přeji Vám hodně štěstí a z celého srdce DĚKUJI!

Olda

Náš tým

Kurzy

7 největších omylů při hubnutí
Vyhněte se jim pomocí našeho týdenního emailového kurzu ZDARMA.

Knihy

Jak se hubne v Čechách

Lenka Černá vydala spolu s Petrem Havlíčkem a dalšími odborníky praktickou příručku o hubnutí, výživě a pohybu. Můžete si ji nyní objednat na našem eshopu Školy pro Ženy.

Jak zhubnout

Zbavte se přebytečných kil pomocí průvodce hubnutím, který sestavili přední odborníci.

Kvasinková infekce
Zkušení lékaři a nutriční poradci pro vás sestavili jedinečný program, který vám pomůže se definitivně zbavit kvasinkové infekce.

CD a DVD

CD Restart vašeho života 

Objevte sami sebe a restartujte svůj život s Lenkou Černou.

CD Vytvořte si harmonický vztah 

Chcete mít šťastné partnerství? Kateřina Matláková vám s ním pomůže.

DVD Generální úklid života

Udělejte si ve svém životě pořádek pomocí praktického návodu.

DVD Dokonalé zdraví

Najděte cestu ke zdraví pohodovou cestou.

CD Jak přežít rozvod
Zvládněte rozvod manželství bez psychické újmy!

CD Hubněte s hlavou

Zhubněte konečně díky práci s vlastní psychikou! Hubnutí začíná ve vaší hlavě!

MEZDRAVI.CZ – zdraví, hubnutí, dieta, cviky, relaxace, krása

Copyright © 2016 MindCorp s.r.o. | Škola pro Ženy.cz | LenkaCerna.cz | Emocni-rovnice.com | Manzelska-poradna.info