eshop muj-kompas.cz

Konzultace v oblasti hubnutí, výživy, psychiky a zdraví

Co jsme vlastně zač?

Jsme profesionální koučové, výživoví poradci a trenéři. Poskytujeme osobní i telefonické poradenství, a to nejen v oblasti zdraví, ale také v oblasti depresí, partnerských vztahů, nízkého sebevědomí nebo při uplatnění na trhu práce. Pracujeme v našem soukromém zařízení – Life-clinic.cz, privátní klinice na okraji Prahy.

V čem jsme jiní než ostatní?

Naše práce je jiná než ostatních terapeutů či poradců. Protože jsme zkušení koučové, dbáme na to, aby naše práce s klienty měla vždy výsledek a aby klienti skutečně dosahovali vytyčených cílů. Máme s koučinkem a poradenstvím mnoholeté zkušenosti, kromě toho aktivně publikujeme do předních časopisů, přednášíme, píšeme odborné knihy, e-knihy, vydáváme CD a DVD osobního růstu.

V jakých oblastech tedy pomáháme?

Obecně, všechny lidské problémy dělíme do 4 základních životních oblastí – práce, zdraví, peněz a vztahů. V oblasti zdraví můžeme tuto problematiku dále rozdělit:

Výživové poradenství

Každý den do těla vkládáme potraviny, které nám buď škodí, nebo nám naopak pomáhají. Ale jen málokdo z nás ví, jak si sestavit jídelníček, nevíme, co jíst, abychom zhubnuli anebo jednoduše nevíme, jaké potraviny jsou pro nás vhodné. Náš výživový poradce vám pomůže sestavit jídelníček, poradí vám, jaké potraviny jsou pro vás dobré.

Více o výživovém poradenství zde

Vyberte si výživového poradce zde

Psychika v oblasti zdraví

Naše psychika je při změně životního stylu to nejdůležitější. Naši specializovaní koučové vám pomohou s psychikou při hubnutí, anorexií, bulimií. Také vám poradíme, jak se preventivně bránit civilizačním chorobám a jak zatočit s psychosomatickými reakcemi organismu. V neposlední řadě si můžete s koučem odhalit vaše stravovací naprogramování.

Více o psychice v oblasti zdraví zde

Vyberte si specializovaného kouče zde

Deprese a životní nerovnováha

I naše psychická pohoda patří do oblasti zdraví. Trápí vás depresivní myšlenky, máte nízké sebevědomí, nevíte si rady se svým životem? Naši koučové vám pomocí patentované metody Emočních rovnic pomohou zcela změnit váš život pomocí praktické práce s vaší hlavou. A to bez antidepresiv a jiných léků.

Více o depresi a životní nerovnováze zde

Vyberte si specializovaného kouče zde

Mateřství a zdraví

Těhotenství i mateřství patří mezi zátěžové období nejen na psychiku, ale i na naše zdraví. Naši specialisté vám řeknou, co jíst v době těhotenství, jak se stravovat v době kojení a co vašemu dítěti v prvních letech prospívá.

Více o mateřství a zdraví zde

Vyberte si výživového poradce se specializací zde

 

Jaký je tým odborníků a jak jsou školeni?

Náš tým se skládá z vyškolených a zkušených odborníků, kteří se v jejich oboru pohybují nějaký ten rok. Kromě toho, každý odborník u nás prochází pravidelným školením a každý týden podstupuje osobní schůzky s hlavním koučem naší kliniky – s Alešem Kalinou. Více o celém týmu si přečtete zde

Kolik setkání budu potřebovat?

Záleží na tom, jaký konkrétní problém budete řešit. V případě poradenství výživového poradce se jedná o 2-3 schůzky, v případě pomoci s nepříjemných pocitů a myšlenek je to individuální a počet schůzek bude stanoven na prvním setkání.

Jaká jsou nejčastější témata při vašich konzultacích?
Podívejte se na nejčastější témata, která řeší naši klienti při konzultacích s námi. Celý seznam najdete zde

Jak se mám na konzultaci objednat?

Stačí si vybrat daného odborníka a napsat mu email. V případě, že si nevíte rady, stačí nám napsat na info(zavinac)mindsoft.cz.

Jaká je cena konzultací a délka?

Cena za setkání je uvedena u každého odborníka. Závisí na jeho praxi a zařazení. Platí se vždy po skončení konzultace a je možné na platbu vystavit doklad či fakturu. Délka konzultace je vždy 120 minut. U prvního setkání a jednorázových konzultacích je možná délka 60 minut.

Garance kvality – vrácení peněz

Pokud v průběhu jakékoliv konzultace nebudete se setkáním spokojeni, nemusíte za něj platit.

Reference těch, kteří setkání absolvovali

Podívejte se, jaké zkušenosti s námi měli ostatní zákazníci zde…

Kurzy

7 největších omylů při hubnutí
Vyhněte se jim pomocí našeho týdenního emailového kurzu ZDARMA.

Knihy

Jak se hubne v Čechách

Lenka Černá vydala spolu s Petrem Havlíčkem a dalšími odborníky praktickou příručku o hubnutí, výživě a pohybu. Můžete si ji nyní objednat na našem eshopu Školy pro Ženy.

Jak zhubnout

Zbavte se přebytečných kil pomocí průvodce hubnutím, který sestavili přední odborníci.

Kvasinková infekce
Zkušení lékaři a nutriční poradci pro vás sestavili jedinečný program, který vám pomůže se definitivně zbavit kvasinkové infekce.

CD a DVD

CD Restart vašeho života 

Objevte sami sebe a restartujte svůj život s Lenkou Černou.

CD Vytvořte si harmonický vztah 

Chcete mít šťastné partnerství? Kateřina Matláková vám s ním pomůže.

DVD Generální úklid života

Udělejte si ve svém životě pořádek pomocí praktického návodu.

DVD Dokonalé zdraví

Najděte cestu ke zdraví pohodovou cestou.

CD Jak přežít rozvod
Zvládněte rozvod manželství bez psychické újmy!

CD Hubněte s hlavou

Zhubněte konečně díky práci s vlastní psychikou! Hubnutí začíná ve vaší hlavě!

MEZDRAVI.CZ – zdraví, hubnutí, dieta, cviky, relaxace, krása

Copyright © 2016 MindCorp s.r.o. | Škola pro Ženy.cz | LenkaCerna.cz | Emocni-rovnice.com | Manzelska-poradna.info