eshop muj-kompas.cz

Nikola Šmorancová Relaxační víkend

Relaxace formou víkendu je skvělou příležitostí, jak se za relativně krátkou dobu zregenerovat a v klidu si odpočinout. I když si lidé myslí, že si nejlépe odpočinou doma, nemusí tomu být vždy tak. Jen si vzpomeňte, kolik má každý z nás přes týden starostí a o víkendu je plno času, tak proč ho třeba nevyužít na úklid, praní záclon, vyvařování a tak dále. Ano, je tomu tak, o víkendu si doma opravdu „efektivně“ neodpočinete. Poproste partnera, kamarádku nebo vyrazte na víkend za zábavou a odpočinkem sama.

Víkendové pobyty jsou různého druhu, zde si uvedeme, o jaké druhy je v poslední době největší zájem:

Wellness víkend

Wellness víkendy patří mezi nejžádanější pobyty vůbec. Relaxace a hýčkání jsou hlavním posláním pobytu tohoto typu. Vybrat si můžete z nepřeberného množství masáží, kosmetiky, rašelinových a parafínových zábalů, koupelí s příměsí vonných olejů a další luxusní péče o tělo. Většinou v žádném z těchto relaxačních středisek nechybí bazén (někdy i se slanou minerální vodou) a sauna, která je výborným osvědčeným prostředkem pro odreagování.

Náš tip: Spa a wellness hotel Kazdův Dvůr

Romantický víkend pro dva

Není krásnějšího a příjemnějšího způsobu, jak si oživit a prohloubit vztah s vaším partnerem. Romantické víkendy jsou ideálním dárkem například na Vánoce, které jsou již za dveřmi. Udělejte pro svého partnera překvapení a užijte si jeden druhého. Víkendové balíčky většinou obsahují láhev sektu pro dva, romantickou snídani v proutěném koši přímo do postele nebo noční privátní koupání ve vířivce – co více si přát?

Náš tip: Romantika Český Krumlov

Zážitkový víkend pro dva

Pro ty, pro které je aktivní odpočinek skvělou relaxací, je zde zážitkový víkend plný dobrodružství a adrenalinu. Účastníci se mohou například těšit na tandemový seskok nebo vyhlídkový let balonem. Ani romantika zde ovšem nesmí chybět a tak romantická večeře při svíčkách jistě chybět na programu nebude.

Náš tip: Zážitkový víkend pro dva – Jižní Čechy

Gurmánský víkend na zámku

Jak již název napovídá, celý víkendový pobyt je ve znamení dobrého jídla v historickém zámeckém prostředí. Kvalita je zaručena profesionálním kuchařem, který se stará o veškerý servis, například v podobně degustačního menu o šesti chodech skládajících se z pouze kvalitních domácích surovin – bez chemických přísad. Ráno se můžete těšit na bohatou snídani servírovanou přímo do vašeho pokoje. Vyzkoušejte si také například jízdu na koních z místní jízdárny nebo využijte romantického posezení v zámeckém parku.

Náš tip: Gurmánský víkend na zámku v klidném okolí Prahy

Beauty víkend pro ženy

Proč si neudělat pohodu i se svojí kamarádkou a odpočinout si od všedních starostí? Péče o pleť, vlasy a tělo je prioritou téměř každé ženy, vyžaduje to ale i spoustu času a někdy i odříkání. Nechte se hýčkat v profesionálních kosmetických salonech, užijte si skvělých účinků detoxikačních medových masáží, načerpejte nové síly v krásné přírodě nebo si jděte procvičit svaly do fitness centra. Dopřejte si luxus a péči se vším všudy – bez jakéhokoliv odříkání.

Náš tip: Beauty pobyt pro ženy – Karlovy Vary

Závěrem

Výběr víkendových pobytů je opravdu bohatý. Ceny se obyčejně pohybují od 3000 Kč na osobu za 2 noci. Udělejte si radost a odreagujte se na víkendovém pobytu dle vaší volby. Investovat peníze do zdraví a krásy se stoprocentně vyplatí.

Přečtěte si také:

Relaxační hudba – balzám na duši

Užijte si relax v Mariánských lázních

Objednejte si:

CD „I ty se můžeš cítit dobře“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Sdílet na Facebooku

Kurzy

7 největších omylů při hubnutí
Vyhněte se jim pomocí našeho týdenního emailového kurzu ZDARMA.

Knihy

Jak se hubne v Čechách

Lenka Černá vydala spolu s Petrem Havlíčkem a dalšími odborníky praktickou příručku o hubnutí, výživě a pohybu. Můžete si ji nyní objednat na našem eshopu Školy pro Ženy.

Jak zhubnout

Zbavte se přebytečných kil pomocí průvodce hubnutím, který sestavili přední odborníci.

Kvasinková infekce
Zkušení lékaři a nutriční poradci pro vás sestavili jedinečný program, který vám pomůže se definitivně zbavit kvasinkové infekce.

CD a DVD

CD Restart vašeho života 

Objevte sami sebe a restartujte svůj život s Lenkou Černou.

CD Vytvořte si harmonický vztah 

Chcete mít šťastné partnerství? Kateřina Matláková vám s ním pomůže.

DVD Generální úklid života

Udělejte si ve svém životě pořádek pomocí praktického návodu.

DVD Dokonalé zdraví

Najděte cestu ke zdraví pohodovou cestou.

CD Jak přežít rozvod
Zvládněte rozvod manželství bez psychické újmy!

CD Hubněte s hlavou

Zhubněte konečně díky práci s vlastní psychikou! Hubnutí začíná ve vaší hlavě!

MEZDRAVI.CZ – zdraví, hubnutí, dieta, cviky, relaxace, krása

Copyright © 2016 MindCorp s.r.o. | Škola pro Ženy.cz | LenkaCerna.cz | Emocni-rovnice.com | Manzelska-poradna.info