eshop muj-kompas.cz

Nikola Šmorancová Kroužky pro děti – kam v Praze?

Přijde čas, kdy téma „dětské aktivity“ začne řešit každá rozumná maminka. Kam dát děti do kroužků a jak a kde je zabavit? Zdá se to možná jednoduché, ale ne vždy najdete aktivity pro děti podle vašich představ. Připravili jsme pro vás seznam různých dětských zařízení, kde vaše děti nebudou mít o zábavu nouzi.

Bohemia Tennis Academy

Tenisová škola Bohemia Tennis Academi je určna pro děti i dospělé. Je zde možnost využití víkendových pobytů i celoročních pobytů s tenisem doma i v zahraničí. Od jara škola pořádá dětskou tenisovou školičku pro děti. Individuální tréninky dětí i dospělých po Praze jsou samozřejmostí.
Kontakt: http://www.tenisovaskola.net/index.htm

Taneční studio Zig-Zag

Zig-Zag taneční studio pořádá veřejné kurzy stepu, jazzu, swingu, irských tanců a jiných individuálních tanečních lekcí včetně letní taneční školy. Veřejně vystupující taneční skupina jeho součástí. Studio se zaměřuje převážně na výuku stylů 20. A 30. Let. Kurzy určeny výhradně dětem jsou zajištěny. Zig-Zag studio vede také zajímavé semináře v tanečních oborech.
Kontakt: http://www.zig-zag.cz/home.html

Gutovka

Gutovka je sportovně relaxační areál 3 minuty od stanice metra Strašnická. Zajímavostí je zde zábavně-edukativní vodní svět, kde se děti zcela jistě vyřádí. Dále zde můžete najít horolezeckou stěnu, dětské hřiště, beachvolleybal, skate park, multifunkční hřiště, pro rodiče je zde otevřena stylová restaurace s širokou nabídkou jídel.
Kontakt: http://www.gutovka.cz/

Montessori pohybová školička

Je určena dětem od 3 let, praktikuje se zde takzvaná metoda Montessori, která je založena na rovnosti, svobodné volbě, nezávislosti, jednotě a přijetí. Děti zde mohou využívat taneční a gymnastickou školičku. Možnost odpoledních kurzů pro děti i veřejnost. Dále můžete navštívit kurzy: výtvarné dílny, hudební škola, flétna, výrazový tanec nebo výuka anglického či španělského jazyka.
Kontakt: http://www.monteskolicka.cz

Pohyb dětem zdravě a hravě

Tato organizace se zaměřuje na zdraví prospěšné a zábavná cvičení, která mohou navštěvovat děti již od 8 měsíců. Kurzy jsou jak pro rodiče s dětmi, tak pro děti předškolního věku. Organizace dbá na metodiku a je založena na znalosti psychomotorického vývoje dětí. Předností je také bohatá zkušenost s dětmi různého věku a zaměření na jejich potřeby. Kurzy jsou koncipovány zábavně a pestře, což děti velmi oceňují.
Kontakt: http://pohyb-detem.cz/

Modrý tygřík

Centrum rodinných aktivit nabízí rodičům i dětem širokou škálu kurzů a programů. Plavání s novorozenci je jedním z nich. V rámci kurzů se rodiče seznamují s psychomotorikou dítěte, učí se porozumět potřebám s ohledem na jeho vývoj a osvojují si manipulaci s dítětem ve vodě. Kurzy se dále zaměřují na teoretickou část, která učí rodiče znát a podporovat správné zapojení a posílení svalstva zajišťující správné držení těla dítěte. Pro rodiče, kteří se teprve učí s miminkem manipulovat, jsou určeny nácviky manipulačních technik na suchu, kam například patří zvedání, pokládání, přenášení, chování, přetáčení, úchopy k opláchnutí, výuka masáží atd.
Počet lekcí: 5, délka trvání 1 lekce: 45-60 minut
Kontakt: http://www.modrytygrik.cz

Domeček DC

Soukromé dětské centrum nabízející širokou nabídku aktivit pro děti již od 18 měsíců, pro děti předškolního věku a děti mladšího školního věku (1.stupeň ZŠ). Rodiče zde mohou najít vyžití a pestrý program, který je pečlivě připravován na každý den. Aktivity jsou vždy přizpůsobeny věku dítěte. Pro děti školního věku jsou organizovány hudební, sportovní a jazykové kroužky. Rodiče si mohou vybrat i z nabídky ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi od 5 let. Organizace dále dbá, aby byly kroužky a jiné aktivity připravovány hranou formou a staly se pro děti snadno vstřebatelné.
Kontakt: http://www.domecekdc.cz/

Závěrem:

V dnešní době je počet těchto zařízení pro děti opravdu rozmanitý a rodiče si mohou vybrat ze široké nabídky po celé ČR. Děti pohyb a pozornost potřebují a jakékoliv pohybové či kreativní aktivity mohou být velkým přínosem. Každé dítě je individuální a potřebuje zvláštní pozornost. Snažte se svým dětem naslouchat a podporujte jejich činnost a zájmy. Nenuťte je k něčemu, u čehož víte, že je bavit nebude. Zbytečně si vztah mezi vámi a svým potomkem znesváříte a dítě vám to časem oplatí tím, že nebude vědět, co ho vlastně baví a možná se stane i jedním z těch, kteří budou mít problém najít si práci podle svých představ. Nedopusťte tento fakt a rozvíjejte aktivity svých dětí jak jen můžete.

Více dětských aktivit na
http://www.agpd.cz/detskyden/

Přečtěte si také:
Užijte si relax v Mariánských Lázních
Naučte se dýchat

Objednejte si:
„DVD Jak utvářet vztah podle svých představ“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Sdílet na Facebooku

Kurzy

7 největších omylů při hubnutí
Vyhněte se jim pomocí našeho týdenního emailového kurzu ZDARMA.

Knihy

Jak se hubne v Čechách

Lenka Černá vydala spolu s Petrem Havlíčkem a dalšími odborníky praktickou příručku o hubnutí, výživě a pohybu. Můžete si ji nyní objednat na našem eshopu Školy pro Ženy.

Jak zhubnout

Zbavte se přebytečných kil pomocí průvodce hubnutím, který sestavili přední odborníci.

Kvasinková infekce
Zkušení lékaři a nutriční poradci pro vás sestavili jedinečný program, který vám pomůže se definitivně zbavit kvasinkové infekce.

CD a DVD

CD Restart vašeho života 

Objevte sami sebe a restartujte svůj život s Lenkou Černou.

CD Vytvořte si harmonický vztah 

Chcete mít šťastné partnerství? Kateřina Matláková vám s ním pomůže.

DVD Generální úklid života

Udělejte si ve svém životě pořádek pomocí praktického návodu.

DVD Dokonalé zdraví

Najděte cestu ke zdraví pohodovou cestou.

CD Jak přežít rozvod
Zvládněte rozvod manželství bez psychické újmy!

CD Hubněte s hlavou

Zhubněte konečně díky práci s vlastní psychikou! Hubnutí začíná ve vaší hlavě!

MEZDRAVI.CZ – zdraví, hubnutí, dieta, cviky, relaxace, krása

Copyright © 2016 MindCorp s.r.o. | Škola pro Ženy.cz | LenkaCerna.cz | Emocni-rovnice.com | Manzelska-poradna.info